Yavuz Sigorta olarak 1998 yılından günümüze gelen tecrübemizle samimi ve güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Yavuz Sigorta bünyesinde bulunan sigorta şirketleri ile müşterilerine sigortacılığın alışılagelmiş anlayışın dışına çıkararak, tamamen müşterinin memnuniyetini hedef alma ve danışmanlık hizmeti ile birlikte 2000 müşterisini memnun etmeyi başarmıştır.

Kuruluşundan bugüne müşterilerine en iyi fiyat, güvenilir hizmet, 7/24 destek, hasar takip gibi konularda en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Online danışmanlık platformuyla daha geniş kitlelere aynı kaliteyi sunabilmek için ‘’Yavuz Sigorta’’ markasıyla sektörde yerini almıştır. Hızlı teklif, hasar destek, fiyat karşılaştırması gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyacını en hızlı, en güvenilir şekilde karşılamak ve en uygun hizmetle sonuca ulaşmak amaçlanmıştır.

Sektörün en güvenilir sigorta şirketleriyle iş ortağı olan ‘’Yavuz Sigorta’’, Sağlık sigortaları, Zorunlu trafik sigortaları, Kasko sigortaları, Filo Kiralama Sigortaları, Konut sigortaları, Ferdi kaza sigortaları, Nakliyat Sigortaları ve Zorunlu deprem sigortaları konusunda uzman ve dinamik ekibiyle, ihtiyaç analizi doğrultusunda en uygun sigorta paketlerini ve teminatları belirleyerek müşterilerimizin en doğru tercihi yapmaları konusunda ki hassasiyetiyle ön plana çıkmaktadır.

Scroll to Top